Artykuły

Jak położyć geowłókninę pod podjazdem?
Jak położyć geowłókninę pod podjazdem?

Wykonanie nawierzchni, szczególnie z kostki brukowej, wymaga odpowiedniej wiedzy oraz materiałów. I choć w powszechnym rozumieniu, wykonanie chodnika czy podjazdu, ogranicza się do przygotowania gruntu, oraz wytyczenia granic, aż do położenia kostki czy wylania betonu, to należy wiedzieć, po co pewne czynności się wykonuje.

czytaj całość »
Jakie są parametry techniczne geowłókniny?
Jakie są parametry techniczne geowłókniny?

Geowłóknina jest syntetykiem wytwarzanym z włókien poliestrowych lub polipropylenowych. Posiada rozproszoną strukturę, a na etapie produkcji poszczególne włókna są połączone metodą mechaniczną lub termiczną. W praktyce geowłóknina występuje w postaci cienkiej maty.

czytaj całość »
Jakie zastosowanie ma geowłóknina?
Jakie zastosowanie ma geowłóknina?

Geowłóknina jest materiałem syntetycznym, szeroko wykorzystywanym w różnych branżach. Z powodzeniem sprawdza się w budownictwie, pracach przydomowych oraz hydraulice. Dzięki parametrom technicznym może pełnić funkcje filtracyjne, separacyjne, a także drenażowe.

czytaj całość »
Informacje dodatkowe

Złożenie zamówienia oznacza akceptację regulaminu sklepu. Po złożeniu zamówienia otrzymasz, na wskazany adres e-mail, informacje o kolejnych etapach jego realizacji. W razie konieczności obsługa sklepu będzie się z Tobą kontaktować także telefonicznie. Pamiętaj, że przysługuje Tobie prawo odstąpienia od umowy, bez podania przyczyny.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony