Informacje dodatkowe

Złożenie zamówienia oznacza akceptację regulaminu sklepu. Po złożeniu zamówienia otrzymasz, na wskazany adres e-mail, informacje o kolejnych etapach jego realizacji. W razie konieczności obsługa sklepu będzie się z Tobą kontaktować także telefonicznie. Pamiętaj, że przysługuje Tobie prawo odstąpienia od umowy, bez podania przyczyny.

Farba o efekcie rosy Lakma – wyjątkowe dekoracje ścian

Odpowiednio dobrane farby do wnętrz pozwalają w szybki i prosty sposób skutecznie zmienić otoczenie. Wybierając je warto zwrócić uwagę na kolorystykę – niewłaściwie dobrane negatywnie wpływają na samopoczucie. Ciekawym rozwiązaniem jest postawienie na uniwersalne, delikatne kolory i mocniejsze zaakcentowanie jednej ściany. W takim przypadku ciekawym rozwiązaniem może się okazać farba o efekcie rosy Lakma, która zawiera ściśle wyselekcjonowane szklane wypełniacze i pigmenty metaliczne. Tworzą one niespotykaną grę światła, co pozwala uzyskać efekt zbliżony do mikrokropelek rosy. Proponowane rozwiązanie idealnie sprawdzi się zarówno w pokoju dziennym, sypialni, holu, jadalni, jak i w lokalach usługowych, których właściciele chcą uzyskać wyjątkowy efekt.

Co jeszcze proponujemy?

W ofercie sklepu znajdziesz nie tylko materiały budowlane do wnętrz budynków, ale też do wykończenia ścian od zewnątrz, jak np. systemy dociepleń Lakma. Bez względu na to, który rodzaj produktów wybierzesz – gwarantujemy wysoką jakość i atrakcyjne ceny. Stawiamy na rozwiązania pochodzące od znanych i cenionych producentów, które cieszą się uznaniem wśród dotychczasowych Klientów.

Jesteś zainteresowany ofertą geowłókniny oraz geowłókniny poliestrowej? Sprawdź pozostałe pozycje – w sprzedaży, poza farbą o efekcie rosy Lakma mamy też inne wersje np. o efekcie aksamitu czy rdzy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony