Informacje dodatkowe

Złożenie zamówienia oznacza akceptację regulaminu sklepu. Po złożeniu zamówienia otrzymasz, na wskazany adres e-mail, informacje o kolejnych etapach jego realizacji. W razie konieczności obsługa sklepu będzie się z Tobą kontaktować także telefonicznie. Pamiętaj, że przysługuje Tobie prawo odstąpienia od umowy, bez podania przyczyny.

Folia budowlana gruba z atestem

Szukasz materiału, który zapewni skuteczną izolację przeciwwilgociową, a jednocześnie będzie odporny na uszkodzenia? Mamy idealne rozwiązanie dla Ciebie. Jest nim folia budowlana gruba. Atest potwierdza jej parametry techniczne oraz możliwość szerokiego zastosowania w budownictwie przemysłowym i mieszkaniowym.

Oferujemy materiał o następujących grubościach:

  • 0,2 mm;
  • 0,3 mm;
  • 0,4 mm;
  • 0,5 mm.

Sprzedajemy folię budowlaną w różnych rozmiarach: szerokościach i długościach. Dzięki temu możesz dobrać specyfikację techniczną materiału do własnych potrzeb, a także charakteru realizowanej inwestycji.

Folia budowlana gruba z atestem doskonale sprawdzi się do wykonania warstwy przeciwwilgociowej, stworzenia izolacji posadzek czy tymczasowego zabezpieczenia budynku przed oddziaływaniem czynników atmosferycznych. Oferujemy również m.in. folię kubełkową do zabezpieczenia fundamentów, taśmy do łączenia folii i wiele innych.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. Znajdziesz w niej m.in. maty termoizolacyjne aluminiowe Alufox oraz wiele innych. Zapewniamy sprawną realizację zamówień i wysyłką w ciągu zaledwie kilku dni roboczych, abyś mógł sprawnie realizować zaplanowane prace.

Folia budowlana gruba z atestem — charakterystyka produktu

Folia budowlana gruba z atestem jest wytrzymała, szczelna i elastyczna. Dzięki temu jej montaż jest łatwy i prosty, a sam materiał cechuje się wysoką skutecznością w stworzeniu warstwy izolacyjnej. Oferujemy folie pochodzące jedynie od sprawdzonych dostawców. To daje nam pewność, że spełnią one Twoje oczekiwania w kontekście jakości oraz trwałości. Zapraszamy do zakupów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony