Informacje dodatkowe

Złożenie zamówienia oznacza akceptację regulaminu sklepu. Po złożeniu zamówienia otrzymasz, na wskazany adres e-mail, informacje o kolejnych etapach jego realizacji. W razie konieczności obsługa sklepu będzie się z Tobą kontaktować także telefonicznie. Pamiętaj, że przysługuje Tobie prawo odstąpienia od umowy, bez podania przyczyny.

Folia budowlana gruba atest — różne rozmiary i grubości

Proponujemy szeroki wybór folii budowlanej. Jednym z jej rodzajów jest folia budowlana gruba z atestem, która zapewnia skuteczną izolację przeciwwilgociową, ale jest też niezwykle odporna na uszkodzenia. Dostępne grubości folii budowlanych: 0,2 mm, 0,3mm, 0,4mm, 0,5m.

Z uwagi na wspomniane cechy, oferowane produkty mogą być stosowane jako warstwy przeciwwilgociowe posadzek oraz wylewek. W przypadku folii budowlanej grubej z atestem może być ona stosowana także jako tymczasowe, prowizoryczne przykrycie dachu, ale też innych elementów, zapewniając skuteczną ochronę przed niekorzystnym działaniem warunków atmosferycznych. Poza wspomnianymi, asortyment obejmuje także czarną folię budowlaną, która jest nie tylko wytrzymała i szczelna, ale też łatwa w montażu.

W ofercie posiadamy również izolacje techniczne, geowłókniny oraz geowłókninę poliestrową. Folie i geomembrany o właściwościach hydroizolacyjnych, gazoszczelnych czy też odporne na wszelkie bitumy i paliwa.

Geomembrana HDPE

Masz problem z doborem właściwego rodzaju czy też rozmiaru? Chętnie udzielimy Ci niezbędnego wsparcia – skontaktuj się z nami telefonicznie bądź mailowo.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony