Informacje dodatkowe

Złożenie zamówienia oznacza akceptację regulaminu sklepu. Po złożeniu zamówienia otrzymasz, na wskazany adres e-mail, informacje o kolejnych etapach jego realizacji. W razie konieczności obsługa sklepu będzie się z Tobą kontaktować także telefonicznie. Pamiętaj, że przysługuje Tobie prawo odstąpienia od umowy, bez podania przyczyny.

Geowłóknina separacyjna – rozwiązanie do ogrodu i na budowę

Geowłóknina jest materiałem budowlanym należącym do grupy syntetyków przepuszczalnych. Jest on produkowany z włókien poliestrowych bądź też polipropylenowych o nieuporządkowanej strukturze. W zależności od wersji materiał jest łączony mechanicznie lub termicznie. Bez względu na wybrany rodzaj, jej ogromnymi zaletami są doskonałe właściwości filtracyjne i duża wytrzymałość fizyczna np. na rozciąganie, co różni ją od folii budowlanej grubej z atestem. Z tego względu od wielu lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem w branży budowlanej i ogrodnictwie.

Klientom proponujemy szeroki wybór produktów w tej kategorii. Zaliczyć do nich możemy m.in. geowłókninę drenażową separacyjną, geowłókninę poliestrową, geowłókninę igłową drogową, a także geowłókninę separacyjną. Poniżej możesz sprawdzić najważniejsze informacje na ich temat.

Czym charakteryzują się poszczególne rodzaje geowłókniny?

Jak już wspomnieliśmy, w ofercie mamy szeroki wybór geowłókniny. Geowłóknina drenażowa separacyjna jest stosowana do odprowadzania nadmiaru wody przy systemach drenażowych np. podczas budowy fundamentów czy składowisk odpadów (ochrona izolacji z folii PCV, geomembran PEHD). Z kolei geowłóknina filtracyjna jest stosowana w celu zabezpieczenia gruntu przed erozją, powstającą w wyniku działania wód gruntowych. Wykazuje również działanie ochronne na system drenażowy, chroniąc przed zamuleniem i zatkaniem rur drenarskich. Popularnością cieszy się także geowłóknina separacyjna, która chroni przed przemieszczaniem się gruntu, przez co jest wykorzystywana do zabezpieczenia skarp czy nasypów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony