Informacje dodatkowe

Złożenie zamówienia oznacza akceptację regulaminu sklepu. Po złożeniu zamówienia otrzymasz, na wskazany adres e-mail, informacje o kolejnych etapach jego realizacji. W razie konieczności obsługa sklepu będzie się z Tobą kontaktować także telefonicznie. Pamiętaj, że przysługuje Tobie prawo odstąpienia od umowy, bez podania przyczyny.

Geowłóknina poliestrowa może być wykorzystywana m.in. w budownictwie drogowym, wodno-ściekowym, ogrodnictwie oraz w realizacji projektów związanych z ochroną środowiska. W naszym asortymencie znajdziesz materiał o różnorodnych właściwościach, w tym m.in. wymiarach oraz gramaturze, co pozwoli Ci dopasować konkretny produkt do własnych potrzeb.

Niezależnie od tego, na którą wersję się zdecydujesz, geowłóknina poliestrowa będzie wytrzymała, a jej właściwości fizyko-chemiczne będą umożliwiały poprawę trwałości i stabilności podłoża czy materiałów budowlanych.

Geowłóknina poliestrowa — charakterystyka materiału

Geowłóknina poliestrowa cechuje się:

  • wytrzymałością mechaniczną i wytrzymałością na rozciąganie — przenosi duże naprężenia i obciążenia. Może być stosowana przy budowie murów oporowych, zabezpieczaniu skarp czy budowie dróg;
  • odpornością chemiczną i na czynniki atmosferyczne — jest odporna na działanie kwasów, zasad i rozpuszczalników organicznych. Jednocześnie pozostaje również obojętna na oddziaływanie wysokich i niskich temperatur, wilgoci czy promieniowania UV;
  • właściwościami filtracyjnymi — umożliwia przepływ płynów, przy jednoczesnym zatrzymywaniu cząstek stałych;
  • elastycznością — można dostosować ją do właściwości podłoża, na którym ma być zastosowana;
  • możliwością ponownego wykorzystania — materiał jest ekologiczny i można go poddawać recyklingowi.

W naszym asortymencie znajdziesz również geowłókninę polipropylenową, która również ma doskonałe właściwości w zakresie wytrzymałości czy elastyczności. Jeśli będziesz wahać się, którą opcję wybrać, podpowiemy Ci i porównamy interesujące Cię warianty.

Geowłókninę poliestrową kupisz u nas m.in. w gramaturach 120 g/m2, 150/m2 g i 307/m2 g. Sprzedajemy produkty jedynie od sprawdzonych dostawców, aby zagwarantować Ci najwyższą jakość. Zapraszamy do zakupów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony