Informacje dodatkowe

Złożenie zamówienia oznacza akceptację regulaminu sklepu. Po złożeniu zamówienia otrzymasz, na wskazany adres e-mail, informacje o kolejnych etapach jego realizacji. W razie konieczności obsługa sklepu będzie się z Tobą kontaktować także telefonicznie. Pamiętaj, że przysługuje Tobie prawo odstąpienia od umowy, bez podania przyczyny.

Systemy dociepleń Lakma – styropian, wełna i akcesoria

Tylko właściwie wykonane ocieplenie budynku pozwala osiągnąć korzyści. W przygotowanej ofercie znajdują się systemy dociepleń Lakma, w których skład wchodzą niezbędne materiały do montażu styropianu i wełny, takie jak kleje, grunty, wyprawy tynkarskie , farby elewacyjne oraz specjalistyczne farby do posadzek. Szeroki wybór rozwiązań firmy Lakma sprawia, że można je wykorzystać zarówno do ocieplenia ścian, jak dekoracyjnego malowania podłóg. W przypadku tych drugich można je połączyć z folią budowlaną grubą z atestem, która zapewni odpowiednią ochronę przed naciekaniem wilgoci. Dowiedz się, jakie rozwiązania proponujemy i jak możesz je dopasować do swoich potrzeb.

Co proponujemy?

Asortyment obejmuje kompletny system dociepleń firmy LAKMA, w którego skład wchodzą między innymi zaprawy klejowe do wełny i styropianu, specjalistyczne preparaty gruntujące oraz wyprawy tynkarskie i farby elewacyjne. Uzupełnieniem wspomnianych materiałów są siatki elewacyjne, narożniki z siatką oraz kołki do mocowania izolacji, które zapewniają solidne i trwałe zamocowanie materiałów termoizolacyjnych takich jak styropian czy wełna w systemach dociepleń Lakma.

Poza wysokiej jakości rozwiązaniami pochodzącymi od sprawdzonego i renomowanego producenta Klientom proponujemy wsparcie techniczne w doborze odpowiednich rozwiązań. Jeśli jesteś zainteresowany ofertą geowłókniny oraz geowłókniny poliestrowej – chętnie udzielimy Ci szczegółowych informacji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony