Farba dekoracyjna o efekcie aksamitu Francesco GUARDI Collezione LAKMA

Cena: 249,90 zł 249.90
ilość szt.
dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Kod produktu: 9DCC-7347A_20180213113149

Opis

Farba dekoracyjna o efekcie aksamitu Francesco GUARDI Collezione LAKMA

Farba o efekcie aksamitu

Francesco GUARDI Collezione

 

Kupując 1 szt otrzymujesz 1 litr farby w wybranym kolorze! 

Farba o efekcie aksamitu / e-budimer24.pl 

     Farba dekoracyjna do wnętrz o efekcie aksamitu Francesco GUARDI jest nowoczesną farbą przeznaczoną jako wykończenie do produktów linii dekoracyjnej do wnętrz, która pozwala otrzymać efekty kolorystyczne i wrażenia dotykowe podobne do tych, jakimi charakteryzowały się antyczne materiały obiciowe w Damaszku. Efekty możliwe do osiągnięcia przy zastosowaniu różnorodnych narzędzi i technik aplikacji przywracają pomieszczeniom komfort mieszkaniowy i współgrają z aktualnymi tendencjami architektury wnętrz.

      Farba w szczególności polecana do wymalowań pomieszczeń ścian takich jak sypialnia, pokój dzienny czy pomieszczenie biurowe.

 

 Parametry Techniczne

Nanoszenie pędzel, gąbka, szpachelka, rękawica, wałek, natrysk
Ilość warstw 1 lub 2 - w zależności od żądanego efektu
Wydajność 10 – 25 m2/l
Czas schnięcia 12 godz.
Rozcieńczanie woda
Czyszczenie narzędzi        woda
Kolorystyka baza perłowa + 30 kolorów z kolekcji Francesco GUARDI
Składowanie w szczelnie zamkniętych pojemnikach w temp. od +5°C do +25°C
Pojemność 1 l

 

    Sposób użycia 

1. PRZYGOTOWANIE PODŁOŻA

     Podłoże musi być czyste, suche i wolne od kurzu, tłuszczu oraz innych substancji zmniejszających przyczepność. W przypadku nakładania farby na podłoża mocne, zwarte, wystarczy je wcześniej przemyć wodą z dodatkiem detergentu. Natomiast łuszczące się stare powłoki malarskie należy usunąć, a podłoże wyczyścić i zmyć. W przypadku podłoży pokrytych pleśnią, grzybem, należy je usunąć i dodatkowo podłoże zmyć środkiem BIOTOX TOTAL, zachowując zalecenia producenta. Przed nałożeniem farby podłoże należy zagruntować podkładem gruntującym Francesco GUARDI.

 

2. SPOSÓB NAKŁADANIA 

     W zależności od efektu, jaki chcemy uzyskać wyschniętą po gruntowaniu powierzchnię malujemy za pomocą różnych narzędzi malarskich takich jak: pędzel, gąbka, szpachelka, rękawica, wałek lub poprzez natrysk.

     Pędzel:

     farbę rozcieńczyć wodą 15- 20 %. Wykorzystywać pędzel płaski, wielkość zależy od efektu, jaki chcemy osiągnąć. Zamoczyć pędzel w produkcie, pozbyć się nadmiaru produktu na pędzlu i nakładać bezpośrednio na powierzchni za pomocą ruchów wedle uznania w zależności od efektu, jaki chce się osiągnąć.

     Gąbka:

     farbę rozcieńczyć wodą 20%, zamoczyć gąbkę w produkcie, a następnie rozprowadzać okrężnymi ruchami po powierzchni ściany.

     Szpachelka:

     używać plastikowej szpachelki lub packi w zależności od zamierzonego efektu. Nakładać produkt bezpośrednio packą lub pędzlem, po czym formować produkt szpachelką. Używając podobnej techniki możliwe jest nakładanie także równocześnie lub kolejno dwóch lub więcej kolorów, co daje możliwość uzyskania nieskończonej liczby efektów. Nałożenie dwóch warstw gwarantuje lepszy efekt końcowy.

     Rękawica:

     farbę rozcieńczyć wodą 10% - 15%. Używać rękawicy z wełny lub syntetycznej. Rękawicą rozprowadzać produkt na powierzchni ściany ruchami jednostajnymi. Lepszy efekt uzyskamy nakładając dwie warstwy.

 

3. DODATKOWE INFORMACJE

     Prace nakładania farby dekoracyjnej o efekcie aksamitu Francesco GUARDI należy prowadzić przy temperaturze podłoża i otoczenia od +5°C do +25°C, unikając bezpośredniego działania promieni słonecznych na malowane powierzchnie, zarówno podczas pracy jak i jej wysychania.

 

Obejrzyj film i zobacz jakie to proste! 

LAKMA - Muzimer Shop Szczecin

Produkty powiązane

Informacje dodatkowe

Złożenie zamówienia oznacza akceptację regulaminu sklepu. Po złożeniu zamówienia otrzymasz, na wskazany adres e-mail, informacje o kolejnych etapach jego realizacji. W razie konieczności obsługa sklepu będzie się z Tobą kontaktować także telefonicznie. Pamiętaj, że przysługuje Tobie prawo odstąpienia od umowy, bez podania przyczyny.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony