Farba dekoracyjna o efekcie rosy Francesco GUARDI Collezione LAKMA

Cena: 114,94 zł 114.94
ilość szt.
dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane

Opis

Farba dekoracyjna o efekcie rosy Francesco GUARDI Collezione LAKMA

Farba o efekcie rosy

Francesco GUARDI Collezione

 

Kupując 1 szt otrzymujesz 1 litr farby w wybranym kolorze! 

Guardi - Farba o efekcie rosy 

     Farba o efekcie rosy Francesco GUARDI Collezione jest nowoczesną farbą akrylową zawierającą ściśle wyselekcjonowane szklane wypełniacze i pigmenty metaliczne. Dzięki swojej charakterystyce farbą można dekorować wnętrza zarówno klasyczne, jak i te utrzymane w stylu modernistycznym. Wymalowane powłoki tworzą wspaniałą grę światła, barwne refleksy i wyjątkowy efekt zbliżony do mikrokropelek rosy.

     Farba o efekcie rosy doskonale komponuje się w pomieszczeniach takich jak pokój dzienny, hol, sypialnia czy korytarz, a także w restauracjach, hotelach, salach konferencyjnych i innych pomieszczeniach, w których chcemy uzyskać wyjątkowy efekt dekoracyjny.

 

 Parametry Techniczne

Nanoszenie

pędzel płaski

Ilość warstw

1 lub 2 - w zależności od żądanego efektu

Wydajność

10 – 15 m2/l

Czas schnięcia

6 godz.

Rozcieńczanie

woda

Czyszczenie narzędzi   

woda

Kolorystyka

baza srebrna i złota, system kolorowania Lakma

Składowanie

w szczelnie zamkniętych pojemnikach w temperaturze od +5°C do +35°C

Pojemność

1 l, 2,5 l

 

    Sposób użycia 

 1. PRZYGOTOWANIE PODŁOŻA

  Farbę o efekcie rosy Francesco GUARDI należy nakładać na mocne i trwałe podłoża. Podłoże musi być czyste, suche i wolne od kurzu, tłuszczu oraz innych substancji zmniejszających przyczepność. Przed malowaniem podłoże należy zagruntować podkładem gruntującym Francesco GUARDI lub dobrej jakości farbą lateksową w kolorze zbliżonym do koloru farby o efekcie rosy. Aplikację farby można rozpocząć po wyschnięciu warstwy gruntującej tzn. po min. 24 godzinach od zakończenia gruntowania przy wysychaniu w warunkach optymalnych (temp. +20°C, wilgotność 60%).

 2. SPOSÓB NAKŁADANIA

  Wyrób przed użyciem należy wymieszać. Farbę nanosić za pomocą pędzla płaskiego. Pędzel zanurzyć w farbie pozbywając się jej nadmiaru. W zależności od efektu, jaki chcemy uzyskać, malujemy w pionie, w poziomie, na ukos, na jodełkę lub nierównomiernie. Po nałożeniu farby na pow. około 1m2 formujemy strukturę poprzez delikatne pocieranie pędzlem w zaplanowanych wcześniej kierunkach.

   

 3. DODATKOWE  INFORMACJE

  Prace malarskie farbą o efekcie rosy Francesco GUARDI należy prowadzić przy temperaturze podłoża i otoczenia od +5°C do +25°C, unikając bezpośredniego działania promieni słonecznych zarówno podczas pracy jak i wysychania farby. 

  LAKMA® SAT nie odpowiada za jakość wykonanych prac malarskich w przypadku nie przestrzegania podanych zaleceń.

Obejrzyj film i zobacz jakie to proste! 

 

LAKMA - Muzimer Shop Szczecin

Produkty powiązane

Informacje dodatkowe

Złożenie zamówienia oznacza akceptację regulaminu sklepu. Po złożeniu zamówienia otrzymasz, na wskazany adres e-mail, informacje o kolejnych etapach jego realizacji. W razie konieczności obsługa sklepu będzie się z Tobą kontaktować także telefonicznie. Pamiętaj, że przysługuje Tobie prawo odstąpienia od umowy, bez podania przyczyny.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony