Producenci

VERTEX GRID G120 Siatka do zbrojenia jastrychów 50m2

Cena: 325,95 zł 325.95
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

 

Siatka do zbrojenia jastrychów

 

VERTEX GRID G120

 

Rolka: 1m x 50m (50mkw)

• Optymalna wytrzymałość na rozciąganie
• Wygodny i łatwy montaż

CENA: 6,52zł / mkw

Siatka do Jastrychów VERTEX GRID G120 

     Siatki z włókna szklanego o powierzchni odpornej na alkalia, reprezentują rozwiązanie zbrojenia dla jastrychów podłogowych bez pęknięć. Łączą w sobie wysoką wytrzymałość i łatwą instalację. Siatki Vertex® zapewniają 60% mniej pęknięć w porównaniu z lekkim zbrojeniem metalowym i 50% mniej widocznych pęknięć w porównaniu z włóknami PP. Charakteryzuje je prosty transport, łatwe cięcie i przechowywanie oraz nieskomplikowany montaż.

     Typ G120 został zaprojektowany do stosowania w tradycyjnym, suchym jastrychu lub jastrychu o wyższej ziarnistości (do 7mm), który wymaga siatki o większej wielkości kratki. Można go także stosować do rekonstrukcji elewacji starych budynków, których ściany stanowią zwykle mieszane lub bardzo nierówne podłoże. G120 jest zalecane w celu łatwego uzyskania płaskiej powierzchni i uniknięcia niewygodnego rozwiązania, jakim jest użycie standardowych siatek metalowych.

 

Informacje dodatkowe

Złożenie zamówienia oznacza akceptację regulaminu sklepu. Po złożeniu zamówienia otrzymasz, na wskazany adres e-mail, informacje o kolejnych etapach jego realizacji. W razie konieczności obsługa sklepu będzie się z Tobą kontaktować także telefonicznie. Pamiętaj, że przysługuje Tobie prawo odstąpienia od umowy, bez podania przyczyny.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony