Informacje dodatkowe

Złożenie zamówienia oznacza akceptację regulaminu sklepu. Po złożeniu zamówienia otrzymasz, na wskazany adres e-mail, informacje o kolejnych etapach jego realizacji. W razie konieczności obsługa sklepu będzie się z Tobą kontaktować także telefonicznie. Pamiętaj, że przysługuje Tobie prawo odstąpienia od umowy, bez podania przyczyny.

Mata termoizolacyjna aluminiowa Alufox – skuteczne ocieplenie budynku

Materiały termoizolacyjne odgrywają kluczową rolę w branży budowlanej. Odpowiednio dobrane zapewniają budynkom właściwe ocieplenie, sprawiając, że stają się one energooszczędne. Głównymi materiałem tej kategorii jest mata termoizolacyjna aluminiowa Alufox, która jest alternatywnym rozwiązaniem dla wełny mineralnej. Jej największą zaletą jest niewielka grubość (5mm) oraz możliwość wykorzystania nie tylko na poddaszu, ale też pod ogrzewanie podłogowe. Właściwie zastosowana pozwala utrzymać optymalne temperatury wnętrza, tak samo, jak w przypadku wełny mineralnej lub styropianu. Od wspomnianych materiałów różni się jednak kilkoma cechami. Niewątpliwą zaletą jest fakt, że jest lżejsza i nie generuje pyłów. Jej cena w porównaniu z tradycyjnymi rozwiązaniami również nie jest zbyt wygórowana.

W ofercie mamy też systemy dociepleń Lakma, geowłókniny oraz geowłókninę poliestrową. W zależności od preferencji mogą one stanowić dopełnienie maty termoizolacyjnej aluminiowej Alufox. Wynika to z faktu, iż jest ona wyposażona w specjalne ekrany aluminiowe, które odpowiadają za właściwe odbicie promieniowania cieplnego.

Jesteś zainteresowany ofertą? Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej – chętnie udzielimy Ci niezbędnego wsparcia. Skontaktuj się z nami telefonicznie bądź mailowo.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony